Lees

Marokkaanse Nederlanders blijven weg bij stembus, maar wie profiteert daarvan?

Islamomroep Islamomroep 1 minuut lezen 342 keer gelezen
Marokkaanse Nederlanders blijven weg bij stembus, maar wie profiteert daarvan?

Veel Marokkaanse Nederlanders stemmen niet. Het vertrouwen in de politiek is weg, na jaren van wetten en uitspraken in Den Haag die moslims raken en buitensluiten.

Het Samenwerkingsverband Marokkaanse Nederlanders (SMN) wil dat veranderen met de campagne #pakjestemterug. Zij waarschuwen: als wij niet stemmen, beslissen juist de partijen die moslims aanvallen over onze toekomst.

Onderzoek laat zien dat Nederlanders met een migratieachtergrond minder vaak stemmen. Velen voelen zich niet vertegenwoordigd en keren de politiek de rug toe. Maar is dat een oplossing? Of geven we zo juist ruimte aan partijen die ons rechten willen afpakken?

SMN roept iedereen op: laat je stem horen. Alleen dan kan de gemeenschap duidelijk maken dat onze stem wél telt.

👉 Wat denk jij? Is niet stemmen een vorm van protest, of spelen we zo de verkeerde partijen in de kaart? Laat je mening achter en deel dit bericht!

Delen
Verder lezen

Meer nieuws

Alle artikelen →