Nieuws

Oud Arsenal speler Mohammad Ayyub Asef wint Koran en Azan wedstrijd

Islamomroep Islamomroep 6 minuten lezen 4364 keer gelezen

Mohammad Ayoub Asef’s talenten stopten niet bij voetbal, hij is nu een van de finalisten van de grootste Koran Wedstrijd (0,5 miljoen euro). De Brit nam het op tegen drie andere finalisten. Hij eindigde als tweede. De eerste prijs (1.6 miljoen euro) ging naar Yunus Gharbi uit Marokko.

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door عطر الكلام (@otrelkalam)

 

Mohammad Ayoub Asef’s talenten stopten niet bij voetbal, hij is nu een van de finalisten van de grootste Koran Wedstrijd (0,5 moljoen ). De Brit nam het op tegen drie andere finalisten. Hij eindigde als tweede. De eerste prijs (1.6 miljoen euro) ging naar Yunus Gharbi uit Marokko.

Asef speelde al op jonge leeftijd voor Arsenal in onder-15 team, waar hij op 8-jarige leeftijd bij het Engelse team kwam en een aantal jaren als rechtsback speelde voordat hij naar Egypte ging en daar 10 jaar de Koran leerde en in verschillende leesstijlen reciteerde.

Itr Elkalam (parfum van spraak) is een leerzame wedstrijd waarin de gunsten van de Koran tijdens de Ramadan worden benadrukt, met name het belang van de Heilige Koran en de oproep tot het gebed.

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door ? IslamOmroep (@islamomroep.nl)

Verder lezen

Meer nieuws

Alle artikelen →