Lees

Franse homo’s mishandelen zwangere moslima

Islamomroep Islamomroep 2 minuten lezen 3402 keer gelezen
Franse homo’s mishandelen zwangere moslima

Een homoseksueel koppel dat een 8 maanden zwangere moslimvrouw voor de ogen van haar 4-jarige kindje uitschold, bedreigde en mishandelde, is veroordeeld door de rechter.

De strafrechtbank in het Franse Nantes deelde een voorwaardelijke gevangenisstraf uit van anderhalf jaar.

De openbaar aanklager had drie jaar gevangenisstraf en voortgezette hechtenis geëist voor Jérémy P. en David D. Het tweetal zat al enige tijd in hechtenis na de brute islamofobe aanval op het onschuldige slachtoffer. Het tweetal voelde zich naar eigen zeggen als homo’s bedreigd door haar islamitische uiterlijk.

De verdachten, die met z’n tweeën leven, zijn veroordeeld omdat ze Loubna, de moeder in kwestie, een “vuile voddenkop” hadden genoemd in het bijzijn van haar 4-jarige zoon. Ook werd ze bedreigd en vol in het gezicht geslagen.

Eén van de mannen beschimpte haar ook nog door te schreeuwen dat moslims slechts kinderen krijgen voor de kinderbijslag.
“Volgend jaar is het voorbij”, schreeuwden ze, doelend op de beloften van de regering om te gaan bezuinigen op deze post.

Jérémy P. – een werkloze die leeft van overheidssteun, “sloeg de moeder hard in haar maag en vol op haar kin, aldus het OM.

Het slachtoffer moest na de aanval in het ziekenhuis worden opgenomen vanwege haar verwondingen en het heftige “bloedverlies”.

Delen
Verder lezen

Meer nieuws

Alle artikelen →